برای باز کردن وسایل برنامه ریزی داشته باشید . شما باید یک زمان حدود یک هفته ای را برای این امر در نظر بگیرید .

چیدمان را ازوسایل بزرگ تر آغاز کنید و آشپزخانه را در الویت قرار دهید . ایتدا وسایل بزرگ و سپس وسایل ریز را در جاهاش خود قرار دهید .

پس از جاسازی وسایل بزرگ و ظروف آشپزخانه جعبه و کارتن های خالی را جمع کنید تا اطرافتان خلوت شود و وسیله ای در اون میان گم نشود .

بدون مشخص کردن جای وسایل ، آنها را باز نکنید ، این کار باعث اتلاف وقت بسیار شده زیرا شما مدتها برای یافتن وسایل در داخل جعبه ها سرگردان خواهید بود .

قبل از باز کردن وسایل ، ابزار ضروری مانند چاقو ، پیش گوشتی ، میخ و چکش و سطل زباله را آماده کنید تا با دسترس بودن ابزار تابلوها و لوستر و لوازم دیوارکوب را نصب و زباله های تولید شده را دور بریزید .

در هنگام بسته بندی وسایل حتما با برچسب الویت بازگشایی کارتن ها قید شود تا فراموش نکنید ابتدا کارتن های حاوی وسایل ضروری را باز کنید.

زمان بسته بندی کارتن ها جزییاتی از محتویات آن را بروری کارتن بنویسید تا پس از باز کردن آنها وسایل را راحت تر پیدا کنید .

هر کارتنی را در مکان مخصوص خودش قرار دهید تا سر فرصت باز شود .

دقت داشته باشید همیشه ازجابجایی و مرتب کردن اجسام ، ابزار و ظرف بزرگتر به سمت وسایل ریز تر حرکت کنید . در این صورت راحت تر به فضای اطرافتان نظم می بخشید و آرامش بیشتری خواهید داشت .

بالاخره اثاثیه باز شده در سر جای خود قرار خواهند گرفت پس کلافه و سردرگم نشوید .

در صورتی که فکر می کنید توان و زمان کافی برای جابجایی ندارید و وقت و انرژی زیادی را از دست می دهید می توانید از شرکت اتوبار برای فرستادن نیرو کمک بگیرید

ارتباط با ما

آدرس : مازندران - ایران

تلفن دفتر : 01132206700

فکس : 01132206700

همراه : 09918325006

همراه : 09022996700

آمار سایت

کاربران
1
مطالب
49

حاضرین در سایت

ما 125 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Template Design:Dima Group