رعایت حقوق همسایگان در اسباب کشی

در کنار رعایت اصول اسباب کشی و انتخاب بهترین باربری، رعایت حقوق همسایگان از اصول مهم اسباب کشی است. رعایت حقوق همسایه ها در اسباب کشی ها، برای خانه های ویلایی و آپارتمانی یکسان است.

 

 

مشکلات اسباب کشی
اسباب کشی ها همیشه با مشکلاتی همراه هستند. در این مقاله راه های رفع مشکلات را برایتان گردآوری کرده ایم. مشکلات روز اسباب کشی، باعث اذیت همسایگان نیز می شود. از نظر اخلاقی بهتر است حقوق همسایگان را حین اسباب کشی رعایت کنید.

 

 

۱٫ایجاد شلوغی و سر و صدا حین اسباب کشی:
حین اسباب کشی برای رعایت حقوق همسایگان به کارگرهای شرکت باربری و اطرافیانی که در اسباب کشی کمک تان می کنند، یادآوری کنید از ایجاد سروصدا بپرهیزید.

 

 

۲٫سد معبر کوچه به علت پارک ماشین مخصوص حمل بار شرکت باربری:
قبل از اسباب کشی با مدیر ساختمان هماهنگ باشید. برای پارک ماشین باربری مکانی را با مدیر ساختمان انتخاب کنید تا با پارک ماشین حمل بار مزاحم رفت و آمد همسایگان نباشید. اگر منزل تان ویلایی است خودتان بهترین محل برای پارک ماشین مخصوص باربری انتخاب کنید.

 

 

۳٫شلوغی ساختمان و کوچه به علت رفت آمد کارگران باربری:
اسباب کشی یتان را به زمانی موکول کنید که زمان استراحت همسایگان و شلوغ ترین زمان تردد همسایه ها نباشد.

 

 

۴٫شلوغی راه روها و پاگردها و کوچه به علت پخش لوازم:
برای جلوگیری از این مشکل اسباب های بسته بندی شده ی آماده حمل را، وقتی ماشین حمل بار آماده دم در باشد به بیرون از منزل ببرید. بیرون آوردن زودتر اسباب ها باعث شلوغی و آزردگی همسایه ها می شود.

 

 

۵٫آسیب دیدگی دیوارهای راه رو ها و فضای تردد کارگران:
به کارگران و کسانی که در اسباب کشی کمک تان می کنند یاد آوری کنید مواظب باشند، با حمل اسباب های بزرگ دیوار راه رو ها مخدوش نشود.

 

 

۶٫آشغال های حاصل بسته بندی اسباب ها:
پس از اسباب کشی محوطه ساختمان را خودتان تمیز کنید. منتظر سرایدار نباشید. ممکن است زمان اسباب کشی یتان با زمان کاری سرایدار تداخل نداشته باشد. قبل از ترک مکان محوطه را خودتان تمیز کنید.

 

 

۷٫خستگی زیاد بر اثر اسباب کشی:
خستگی حین کار اسباب کشی خسارت، آسیب دیدگی و زمان اسباب کشی را بیشتر می کند. برای رفع خستگی خودتان و کارگرهای شرکت اسباب کشی، از مایعات گرم یا خنک و یک ساندویچ سبک استفاده کنید.

 

 

۸٫شکستن اسباب های منزل بر اثر جابه جایی:
بر اثر بسته بندی غیر اصولی و جابه جایی ها اکثراً اسباب های منزل دچار شکستگی می شوند. برای رفع این مشکل بهتر است برای بسته بندی از کارگران شرکت باربری کمک بگیرید. اگر خودتان می خواهید کار بسته بندی را انجام دهید با خواندن مقالات قبلی که اصول بسته بندی اسباب ها را قبل از اسباب کشی برایتان توضیح داده ایم را خوب مطالعه کنید.

 

 

۹٫عدم برنامه ریزی دقیق و اصولی برای اسباب کشی:
با برنامه ریزی دقیق و اصولی اسباب کشی به حقوق همسایگان احترام بگذارید.

 

 

راه حل مشکلات باربری
۱٫هماهنگی با همسایگان:
قبل از اسباب کشی به منزل همسایه ها بروید. با آن ها مرور خاطرات کنید. به خاطر محبت هایشان و خاطرات خوبتان از آن ها تشکر کنید. زمان دقیق اسباب کشی یتان را به آن ها اطلاع دهید. قبل از نقل مکان تان از همسایه ها خداحافظی کنید و از ایجاد سرو صدای اسباب کشی یتان از آن ها عذرخواهی کنید.

 

 

۲٫جمع آوری آشغال ها:
روز اسباب کشی آشغال هایتان را در کیسه زباله ریخته و در بیرون منزل قرار دهید. کارتن های مخصوص بسته بندی ها را پس از خالی کردن، در جای مخصوص آشغال ها قرار دهید و با مأمور شهرداری برای بردن آشغال های بزرگ هماهنگ باشید. رعایت حقوق همسایگان در اسباب کشی ضروری است.

 

 

۳٫مدیریت زمان:
زمان بار زدن اسباب ها به ماشین حمل بار سعی کنید خودتان نیز به کارگرها کمک کنید تا زمان کمتری برای این کار صرف شود. زمان اسباب کشی یتان را طوری تنظیم کنید تا با زمان استراحت همسایگان تداخل نداشته باشد.

اتوبار در مازندران  آماده ارائه باربری مطمئن در زمان انتقال،بارگیری و تخلیه بار به شما عزیران میباشد

.

 

 شماره های تماس

09112141320

09361116394

01132206700

 

 

 

ارتباط با ما

آدرس : مازندران - ایران

تلفن دفتر : 01132206700

فکس : 01132206700

همراه : 09918325006

همراه : 09022996700

آمار سایت

کاربران
1
مطالب
49

حاضرین در سایت

ما 106 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Template Design:Dima Group